EVİNİZİ VE İŞ YERİNİZİ
GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN BURADAYIZ

  • Bütün ustaları ayrı ayrı benim bulmam ve hepsiyle tek tek ilgilenmem gerekiyordu. Deta Dekor herşeyi benim yerime yaptı.
  • Bir ustaya yaptırdığım işten sonra, sıkıntı yaşadığımda aynı ustayı tekrar bulup çağırmam neredeyse imkansızdı. Deta Dekor herzaman bir telefon kadar yakınımda.
  • Anahtar teslim tertemiz, dertsiz, tasasız bir iş yaptırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken
    0312 430 47 47 nolu telefonu arayarak aklınızdaki fikri Deta Dekor'a anlatmak.
111

BİZİ TANIYIN

1991 yılında kurulan Efes Ins. Tur. San. Ltd. Sti. bünyesinde ilk günden beri aynı kalite anlayısı ile dekorasyon ve tasarım alanında da müsterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Firmamızın bu süreçteki güven, basarı, tecrübe ve yenilikleri dikkate alan toplam kalite anlayısı bizi daima daha iyi hizmet ve seçenekler sunan uzman bir kurulus konumuna tasımıstır. Müsterilerimizin sürekliligi ve memnuniyetinden kaynaklanan enerjimizi üretimde ve hizmette kalite olarak yine siz sayın müsterilerimize yansıtmaktayız.

Bilgi ve tecrübelerimizin degerlendirilmesi sonucu ulastıgımız deneyimimiz ve konusunda uzman kadromuzla siz degerli müsterilerimizin hizmetindeyiz...

NELER YAPIYORUZ?

Evinizin yada is yerinizin elektrik ve su tesisatları mı degisecek? Merkezi ısıtma sisteminden kombiye mi gecis yapıyorsunuz? Banyonuzdaki fayanslardan sıkıldınız mı? Mutfagınıza yeni dolaplar mı yaptırmak istiyorsunuz? Mutfak tezgahınızı daha modern görünümlü granit yada mermerlerle mi degistirmek istediniz? Odalarınızdaki dolaplarınız artık size yetmiyor mu? Kapılarınızı mı degistirmek istediniz? Duvarlarınızın boyası çok mu kirlendi?

Bütün bunları yaptırmak için usta aramakla ve onları koordine etmekle ugrasip birde islerinizi uzun bir zaman diliminde yaptırmak istemiyorsaniz, bütün hepsini en uygun fiyatlara, sizi hic ugrastırmadan, en kısa sürede, tertemiz bir sekilde biz yapalım.
Duis vulputate

Hepsi Bir Arada

Aradıgınız tüm hizmetlere tek bir yerden ulasın. Siz isteklerinizi söyleyin, güvenilir uzman ekiplerimiz tasarlasın ve yapsın. Sizede keyfini sürmek kalsın.
Suspendisse arcu sem

En Hızlı

Bugün bitecek, yarın bitecek, 3 gün sonra bitecek derdine son. Deta Dekor olarak isimizi taahüt ettigimiz en kısa sürede ve en temiz sekilde teslim ederiz.
Pellentesque habitant

En Ucuz

Her is için ustalarla tek tek pazarlık yapmanıza ve yüksek meblaglarla is yaptırmaya son. En uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.
Morbin semquis

Mutlu Müsteri

Yorulmadan, stressiz, sıkıntısız bir sekilde mutlu olmak için sizde 0312 430 47 47 nolu telefonu arayarak bize ulasın, mutlu müsterilerimiz arasına katılın.